Moto HAVRDA

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » stř kvě 27, 2009 12:59:10

Pepa píše:
volkswagen píše:Nebudu začínat flame, ale vůbec se Robertovi nedivím.
No, já z toho nedělám vědu, neudělá on, udělá jiný. Jen mě připadne, že ten kdo kupuje věci po internetu je podle něj něco míň, než by si to nechal koupit v autorizovaným servise.
Pepo ted je krize v celem svete...u mne ma servis ted zrovna velmi dobry ,ale jen ten kdo u mne nakoupil..upravy fakt zdarma...jinak plna palka anebo taky nic..
.me nytuje ten kdo jej pro mne zakoupi a na cenu jsem si stezovat nemohl....
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Pepa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 835
Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
Bydliště: Tišnov u Brna

Příspěvek od Pepa » stř kvě 27, 2009 13:08:51

MARTY píše:
Pepa píše:
volkswagen píše:Nebudu začínat flame, ale vůbec se Robertovi nedivím.
No, já z toho nedělám vědu, neudělá on, udělá jiný. Jen mě připadne, že ten kdo kupuje věci po internetu je podle něj něco míň, než by si to nechal koupit v autorizovaným servise.
Pepo ted je krize v celem svete...u mne ma servis ted zrovna velmi dobry ,ale jen ten kdo u mne nakoupil..upravy fakt zdarma...jinak plna palka anebo taky nic..
.me nytuje ten kdo jej pro mne zakoupi a na cenu jsem si stezovat nemohl....
Ale jo, to chápu, to je jasné :lol:, když už jsem nakoupil jinde, tak to zase přece nevyhodím :o
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř kvě 27, 2009 13:14:54

Pepa píše:
volkswagen píše:Nebudu začínat flame, ale vůbec se Robertovi nedivím.
No, já z toho nedělám vědu, neudělá on, udělá jiný. Jen mě připadne, že ten kdo kupuje věci po internetu je podle něj něco míň, než by si to nechal koupit v autorizovaným servise.
mozna bych k tomu dodal jeste to, ze se u Havrdy da ve vetsine pripadu koupit levneji jak na internetu, nekolikrat jsem se o tom sam presvedcil... tedy po odecteni slevy kterou automaticky dava clenum CKC, takze kdyby jsi vzal retezovku od nej, mozna si usetril a byl bez problemu :idea: Jinak pokud je nytovacka na EK opravdu jina, pak ti ani moc pomoc nemohl, pokud nema patricny pripravek a nemuze zarucit 100 procentni kvalitu a funkcnost...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Samčus
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 829
Registrován: čtv lis 02, 2006 13:22:42
Bydliště: Miletín

Příspěvek od Samčus » stř kvě 27, 2009 13:50:13

Pepa píše:No, já z toho nedělám vědu, neudělá on, udělá jiný. Jen mě připadne, že ten kdo kupuje věci po internetu je podle něj něco míň, než by si to nechal koupit v autorizovaným servise.
No já ho úplně chápu ( taky dělám v maloobchodě ) . On navrážel nehoráznou kupu peněz a času do toho aby tohle všechno znal a měl na obchodě či servisu. A teď přijde někdo co si myslí že levně koupí a ještě zadarmo dostane radu. ( Nechci se tě Pepo dotktnout ale vži se i do druhé strany :arrow: taky do práce nechodíš zadarmo ) On se musí uživit i s lidma co zaměstnává. Když všichni nakoupíme na internetu tak buď nebude kam jít do servisu, protože to nepřežijou a nebo bude stát výměna řetězu 800,- . V jednoum pneu servisu v HK už výměna motopneu už tak stojí. Tak máme na vybranou. Buď Havrdu a jemu podobný necháme vydělat ( a ještě nám dá slevu ) a nebo zas zalezem do svých garáží a budem smolit Jawky. Upozorňuju že nejsem Havrdův kamarád ale jen zákazník -10% na vše. A mám k němu pár výhrad.
Samčus ZRX
""CKC_481""

Uživatelský avatar
Pepa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 835
Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
Bydliště: Tišnov u Brna

Příspěvek od Pepa » stř kvě 27, 2009 14:25:03

Samčus píše:
Pepa píše:No, já z toho nedělám vědu, neudělá on, udělá jiný. Jen mě připadne, že ten kdo kupuje věci po internetu je podle něj něco míň, než by si to nechal koupit v autorizovaným servise.
No já ho úplně chápu ( taky dělám v maloobchodě ) . On navrážel nehoráznou kupu peněz a času do toho aby tohle všechno znal a měl na obchodě či servisu. A teď přijde někdo co si myslí že levně koupí a ještě zadarmo dostane radu. ( Nechci se tě Pepo dotktnout ale vži se i do druhé strany :arrow: taky do práce nechodíš zadarmo ) On se musí uživit i s lidma co zaměstnává. Když všichni nakoupíme na internetu tak buď nebude kam jít do servisu, protože to nepřežijou a nebo bude stát výměna řetězu 800,- . V jednoum pneu servisu v HK už výměna motopneu už tak stojí. Tak máme na vybranou. Buď Havrdu a jemu podobný necháme vydělat ( a ještě nám dá slevu ) a nebo zas zalezem do svých garáží a budem smolit Jawky. Upozorňuju že nejsem Havrdův kamarád ale jen zákazník -10% na vše. A mám k němu pár výhrad.
Však jsem psal Martymu, že je mě to jasný. Taky jsem jeden z těch, co vydělá a nechá vydělat, jinak nám tady ta ekonomika neporoste. S autem jezdím do autorizovanýho servisu, až se mě kolikrát všichni diví, jenže motorka mě zajímá i po technické stránce, tak se snažím přijít věcem na kloub. Samozřejmě v rámci mých schopností, abych toho zase víc nepokazil :lol: . Na druhé straně: vím co se s auty v těchto značkových servisech děje, kolikrát se člověk až diví a když není u těch oprav, jako že není, tak.... nakonec proč si většina z nás nekoupí novou motorku u nás a nechá si kde co dovážet z ciziny e-bay, louis apod? Není tady pořád ta kupní síla a jakmile si koupím nové cokoliv, jen s tím vyjedu ze kšeftu a už to má o 30% menší cenu.
Jenže to nemá smysl se nad tímto zalamovat. Jen, když jsem viděl tady tu chválu, tak jsem tam zavolal. Třeba jsem zavolal ve špatnou dobu.
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » stř kvě 27, 2009 22:41:09

To si myslim spis, v blbou dobu do blby nalady, jinak me Havrda vysel ve vsem hrozne vstric az mi to prislo i nad ramec toho co by delat mel, takze vazne spokojenost... ;)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
JÍRÁK
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 63
Registrován: čtv srp 03, 2006 06:53:16
Bydliště: Třebechovice p.O., Hradecká, 539

Příspěvek od JÍRÁK » pon čer 01, 2009 18:54:07

Po té co jsem měl možnost dočíst příspěvky až do konce, nemohu jinak, než na ně zareagovat. Mám se servisem Roberta Havrdy jen ty nejlepší zkušenosti. :D To se týká jak prodeje motky, tak s ochotou při pořizování nové výstroje. Nemohu nevzpomenout také velkou ochotu při shánění různých doplňků, jako např.: padáků na ER-6F u kterých jsem upředňostoval montáž bez úpravy plastů. Ve všem mi bylo se vší ochotou vyhověno, sleva byla samozřejmostí. :lol: Díky moc Roberte, ať se daří, a přeji ti spousty podobně spokojených zákazníků a příznivců značky Kawasaki :thumbup:
ER-6F ´08/ Black Diablo
Zelená je Boží, ale černá je jen její tmavší odstín!
<<CKC379>>

Uživatelský avatar
Samčus
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 829
Registrován: čtv lis 02, 2006 13:22:42
Bydliště: Miletín

Příspěvek od Samčus » pon čer 01, 2009 18:58:47

Tak už ho Havrďáka nechte nebo se bude červenat. :oops: A nebo zpychne a bude to v pr.. :lol:
Samčus ZRX
""CKC_481""

Uživatelský avatar
Pepa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 835
Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
Bydliště: Tišnov u Brna

Příspěvek od Pepa » pon čer 01, 2009 19:10:36

JÍRÁK píše:Po té co jsem měl možnost dočíst příspěvky až do konce, nemohu jinak, než na ně zareagovat. Mám se servisem Roberta Havrdy jen ty nejlepší zkušenosti. :D To se týká jak prodeje motky, tak s ochotou při pořizování nové výstroje. Nemohu nevzpomenout také velkou ochotu při shánění různých doplňků, jako např.: padáků na ER-6F u kterých jsem upředňostoval montáž bez úpravy plastů. Ve všem mi bylo se vší ochotou vyhověno, sleva byla samozřejmostí. :lol: Díky moc Roberte, ať se daří, a přeji ti spousty podobně spokojených zákazníků a příznivců značky Kawasaki :thumbup:
Tak asi můj poslední příspěvek na toto téma a to, že já u něho motku nekoupil :cry:
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148

Uživatelský avatar
JÍRÁK
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 63
Registrován: čtv srp 03, 2006 06:53:16
Bydliště: Třebechovice p.O., Hradecká, 539

Příspěvek od JÍRÁK » pon čer 01, 2009 19:45:29

Pepa píše: Tak asi můj poslední příspěvek na toto téma a to, že já u něho motku nekoupil :cry:
Nemusíš smutnit, třeba v budoucnu koupíš. :cheers: Já už mám od Roberta druhou :D
ER-6F ´08/ Black Diablo
Zelená je Boží, ale černá je jen její tmavší odstín!
<<CKC379>>

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od SumavaCZ » úte čer 02, 2009 12:43:20

JÍRÁK píše:Po té co jsem měl možnost dočíst příspěvky až do konce, nemohu jinak, než na ně zareagovat. Mám se servisem Roberta Havrdy jen ty nejlepší zkušenosti. :D To se týká jak prodeje motky, tak s ochotou při pořizování nové výstroje. Nemohu nevzpomenout také velkou ochotu při shánění různých doplňků, jako např.: padáků na ER-6F u kterých jsem upředňostoval montáž bez úpravy plastů. Ve všem mi bylo se vší ochotou vyhověno, sleva byla samozřejmostí. :lol: Díky moc Roberte, ať se daří, a přeji ti spousty podobně spokojených zákazníků a příznivců značky Kawasaki :thumbup:
Do Hradce to mám cca.250Km, takže tento servis neznám.
Píšu pouze všeobecně. Každý se při prodeji snaží aby prodal, to ještě z nikoho nedělá slušnou firmu. Slušná firma se ukáže až při nějakém problému. Na druhou stranu není ten, aby se zavděčil všem.
Mám jednu firmu a kolikrát se nestačím divit co si o sobě někteří "zákaznici" myslí. :evil:
To jen tak na okraj. :roll:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
Pepa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 835
Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
Bydliště: Tišnov u Brna

Příspěvek od Pepa » stř čer 03, 2009 20:09:11

SumavaCZ píše:
JÍRÁK píše:Po té co jsem měl možnost dočíst příspěvky až do konce, nemohu jinak, než na ně zareagovat. Mám se servisem Roberta Havrdy jen ty nejlepší zkušenosti. :D To se týká jak prodeje motky, tak s ochotou při pořizování nové výstroje. Nemohu nevzpomenout také velkou ochotu při shánění různých doplňků, jako např.: padáků na ER-6F u kterých jsem upředňostoval montáž bez úpravy plastů. Ve všem mi bylo se vší ochotou vyhověno, sleva byla samozřejmostí. :lol: Díky moc Roberte, ať se daří, a přeji ti spousty podobně spokojených zákazníků a příznivců značky Kawasaki :thumbup:
Do Hradce to mám cca.250Km, takže tento servis neznám.
Píšu pouze všeobecně. Každý se při prodeji snaží aby prodal, to ještě z nikoho nedělá slušnou firmu. Slušná firma se ukáže až při nějakém problému. Na druhou stranu není ten, aby se zavděčil všem.
Mám jednu firmu a kolikrát se nestačím divit co si o sobě někteří "zákaznici" myslí. :evil:
To jen tak na okraj. :roll:
No jo hochu, to neznáš "náš zákazník, náš pán" ......Baťa. Ať chce cokoliv :!:
Platí to furt? :lol:
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » stř čer 03, 2009 22:29:05

Delam v businessu a porad to plati neboj ;)
Sorry za OT
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Odpovědět